Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?

+2
7yedi
DEATHNOTE_L
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Empty
MesajKonu: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 2:38 pm

Evet sıra sıra alalım...
1)L'nin değiştirmek istediğiniz yönleri
2)Misa'nın değiştirmek istediğiniz yönleri
3)Ryuk'un değitirmek istediğiniz yönleri
4)Light'ın değiştirmek istediğiniz yönleri

Benim değiştirmek istediğim yönleri
1)L:
*L'nin her yönünden memnunum ama sadece ölümünden önce Light'ın ayaklarını silmesi gibi bir saçmalığı yapmamış olmasını isterdim.
*Metal müzik takılmasını ve oturuşu,tatlılara karşı olan düşkünlüğü gibi özellikleri gibi bu özelliğinde ön plana çıkmasını isterdim
2)Misa
*Saç rengini siyah yapardım
*Mesleğini gothic-metal müzik yapan bir grubun solisti olarak değiştirirdim
3)Ryuk
*Yorum yok tam oturmuş bir karakter Very Happy birşeyini değiştirmezdim.
4)Light
*L'yle eşit seviyede değilde,L'den biraz daha seviyesiz bir zekaya sahip yapardım
*O iğrenç takım elbise tarzı efendi giyim tarzını değiştirirdim.
*Yüzündeki o iğrenç-bilmiş tavrı yok edip daha ezik bir tavırda olmasını sağlardım.
7yedi
Admin
Admin
7yedi

Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Empty
MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 2:52 pm

DEATHNOTE_L demiş ki:
Evet sıra sıra alalım...
1)L'nin değiştirmek istediğiniz yönleri
2)Misa'nın değiştirmek istediğiniz yönleri
3)Ryuk'un değitirmek istediğiniz yönleri
4)Light'ın değiştirmek istediğiniz yönleri

Benim değiştirmek istediğim yönleri
1)L:
*L'nin her yönünden memnunum ama sadece ölümünden önce Light'ın ayaklarını silmesi gibi bir saçmalığı yapmamış olmasını isterdim.
*Metal müzik takılmasını ve oturuşu,tatlılara karşı olan düşkünlüğü gibi özellikleri gibi bu özelliğinde ön plana çıkmasını isterdim
2)Misa
*Saç rengini siyah yapardım
*Mesleğini gothic-metal müzik yapan bir grubun solisti olarak değiştirirdim
3)Ryuk
*Yorum yok tam oturmuş bir karakter Very Happy birşeyini değiştirmezdim.
4)Light
*L'yle eşit seviyede değilde,L'den biraz daha seviyesiz bir zekaya sahip yapardım
*O iğrenç takım elbise tarzı efendi giyim tarzını değiştirirdim.
*Yüzündeki o iğrenç-bilmiş tavrı yok edip daha ezik bir tavırda olmasını sağlardım.

eğer bunlar değişirse iyi olur ama bzıları cıvıtır bence
https://deathnote.editboard.com
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 2:54 pm

Lightla ilgili olanlar biraz abartılı biliyorum Very Happy ama ne yapayım ona karşı saf bi nefretim var Very Happy herneyse sen neleri değitirmek isterdin?
7yedi
Admin
Admin
7yedi

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 3:50 pm

DEATHNOTE_L demiş ki:
Lightla ilgili olanlar biraz abartılı biliyorum Very Happy ama ne yapayım ona karşı saf bi nefretim var Very Happy herneyse sen neleri değitirmek isterdin?

vallahi L ve Misayı kendi müzik zevkine göre ayarlamışsın ben öyle yapmazdım

ryuk doğru tam oturmuş kirada bana göre tek eksik olan şey sevgi yok içinde onunda dışında iyi Smile
l_lawliet

l_lawliet

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 10:50 pm

L:
L'nin her yönünü seviyorum.O yüzden bişeyini değiştirmezdim
Misa:
*Saçlarını siyah yapardım
*Light'a o kadar bağlanmasını istemezdim
Ryuk:
Kanka ya değişmesin o Very Happy
Light:
öyle bir karkter yapmazdım Very Happy Very Happy
7yedi
Admin
Admin
7yedi

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 10:55 pm

Anlaşılan lan bir L taraftarı gelmiş foruma hoşgeldin foruma light olmazsa animede olmazdı onu söyleyeyim
l_lawliet

l_lawliet

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 11:00 pm

Very Happy Very Happy Öylede,çok gıcık birisi yav Razz Razz Very Happy
7yedi
Admin
Admin
7yedi

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 11:08 pm

Ama unutma her filmi film yapması için her türlü kötülük ve gıcıklık yer almalı yoksa anime reyting alamaz bu böyle gelir böyle gider Wink
l_lawliet

l_lawliet

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 11:10 pm

Orası ölede... ama yani çok gıcık bide sonra psikoya bağlıyor. Very Happy
7yedi
Admin
Admin
7yedi

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 11:16 pm

Evet onda katılıyorum sonunda kafayı yiyor ama amacına yarımda olsa ulaşıyor Wink
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 12:35 pm

Pff aynı konuları tartış tartış bıktım,düşüncemi biliyorsunuz zaten Light hakkındaki Very Happy
l_lawliet

l_lawliet

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 1:14 pm

He he hele ben ezberledim onunla ilgili cümlelerini Very Happy
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 1:46 pm

Very Happy Very Happy
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 2:20 pm

L: o kadar yemek yedikten sonra bari azıcık kilo alsın xD
Daha erken ölmeli

Ryuk: Herşeyi güzel olan tek karakter bu!

Misa: sevgilisine o kadarda bağlanmasın

Light: Havasını söndürmeli ve daha dikkatli davranmalı
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 2:47 pm

L daha erken ölse niye izleyesin ki berbat birşey olur daha da izlenmez.Zaten animenin baş karakterleri L ve Light...O ikisi arasındaki zeka savaşları konu alınmış.Sen diyorsun ki L daha erken ölsün.Zaten Light'tan önce öldü daha ne istiyorsun Very Happy Bende Light'tan nefret ediyorum.Ama 10. bölümde ölsün demiyorum Very Happy Very Happy
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 2:50 pm

L ölsün Near da ölsün Mello da light ı öldürsün L ve near geldiği bölümden bir sonraki bölümde ölsün en iyisi bence Very Happy
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 2:52 pm

Berbat olurdu vede saçma olurdu,kimse izlemezdi.Kabul etmelisin ki Light kdar L hayranı da var.Animenin tadına tat katanlardan biriside L,bunu unutma.Ki bence zaten Near ve Mello L'nin çakması.L öldükten sonra onun yerini doldurmak için yapılmış karakterler.Yani L'yi galip sayabiliriz burda Very Happy
7yedi
Admin
Admin
7yedi

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 5:45 pm

Ama unutma lightta kazandı sayılır dünyaya hükmedecegini söyledi oldu da l ile adalet adına birbirlerini yakalayacaklarını söyledi light yakaladı l farkındaysan Smile
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePaz Kas. 29, 2009 6:01 pm

Bende diyorum ki Near ve Mello Lnin devamıydı.Sonuçta kim kazandı_Neaar...O yüzden teknik olarak L ve çetesi kazanmış oldu....
l_lawliet

l_lawliet

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 5:23 pm

Aynen kuzenime katılıyorum.Ama gerçekten o kadar şekerden sonra kilo alınmış gösterilmeliydi Very Happy
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 9:09 pm

Hayır!!!! O almasın...Olm abim o kadar yiyo yiyo görmüyomusun adam hala kuru Very Happy
7yedi
Admin
Admin
7yedi

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimePtsi Kas. 30, 2009 10:44 pm

DEATHNOTE_L demiş ki:
Hayır!!!! O almasın...Olm abim o kadar yiyo yiyo görmüyomusun adam hala kuru Very Happy
abin bana benziyormuş ha bide konuya gelince her iki tarafında kazanan yanları var
LightKaan

LightKaan

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 7:28 pm

Bence
Misa:Sevidği Kişiye Daha Çok Bağlansın.(Yakışıklı ve Akıllı Bir İnsana Neden Bağlanmasın ki Very Happy)
L:Tipi Değiştirim Garip Duruşlarını Değiştiririm
Light:Hiç Bir Kötü Yanı Yok!
Ryuk:Bence Lighta Adil Davranmalı Ve DeathNote Kurallarını Önceden Anlatmalıdır:D
7yedi
Admin
Admin
7yedi

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 7:32 pm

Lightkaan bu dediklerin olursa anımenin reytingleri düşerdi Wink
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?   Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz? Icon_minitimeCuma Ara. 04, 2009 6:41 pm

L:
bence böyle iyi, ama biraz müzik dinlese fena olmazdı
Misa:
Haklısınız, saçları siyah olabilirmiş. bir de bu kadar saf olmasa..
Ryuk:
favorim yaa. değişmesin. daha iyi olamazdı Cool
Light:
bir insan bu kadar iki yüzlü olur. biraz daha dengeli yapardım. yani defteri almadan önceki davranışları ile aldıktan sonrakiler arasındaki fark bu kadar olmamalıydı

En son Laurana tarafından C.tesi Ara. 05, 2009 5:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Elinde olsa hangi hayal kurgu kahramanını hayata geçirirdin?
» L'nin akrabalarından herhangi birisi olsaydı hangisinin olmasını isterdiniz? :D
» misa L aşık olsa ne olurdu
» Ryuk Rem e aşık olsa ne olurdu?
» hangi takımlısınız