Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*

+4
7yedi
L
selin<3death note
DEATHNOTE_L
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 11:10 pm

Konunun ilk mesajı :

Site bayağı faaliyetsiz olduğu için bi faaliyet başlatayım dedim… (Faaliyetler katılımla olur U_U ) Malum bi ben, bi selin-chan bide Laurana-chan'in aktifliğiyle olmuyor bu işler... U_U Düşündüğüm faaliyet şu: sitedeki benzeyen üyelerin Death Note’daki karakterlerin cosplaylerini yapması… Sonradan benim photoshoplarımla fotoğraflar yan yana konularak birleştirilecektir…
Bence gayet güzel olur, lütfen katılın. Sitemiz için güzel bir şeyler yapmaya çalışıyorum. U_U
Sitedeki herkesin yüzünü bilmediğim için herkesi bir karaktere öneremiyorum… Bu arada herkesin yalnızca bir karakter yapma hakkı vardır…
Bu arada Yamuk Prenses... Birleştirme konusunda senden yardım istiyorum, ben sadece saç göz rengiyle falan oynayacağım Smile

Herneyse karakterler:
LIGHT YAGAMI:
Beyaz gömlek, kırmızı kravat, krem rengi pantolon… (Fazla kasmak istemedim, ama krem rengi ceket bulabilen varsa daha iyi… *__* ) Vee Light yapacak şahısın saçlarının kesinlikle benzemesi gerek, kumral, kahve, hafif sarı saçlar kafi… El yapımı bi Death Note yapılırsa da çok iyi olur… *___*
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 260868.th

Uploaded with ImageShack.us

Light için adaylar;
*Nightmare
*L

Eğer Light için başka adaylarda varsa lütfen resmini koyup bildirsinler… 

L:
İşte anime dünyasının kesinlikle en muhteşem karakteri… *___* Bu cosplay yapılırken tatlı şeyleride fotoğrafa sokmanız rica olunur… Very Happy
Beyaz uzun kollu tişört, kot pantolon, siyah hafiften uzun saç + göz altına kalem çekilmesi zorunlu Very Happy
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 L061animestockscom.th

L için adaylar;
*Bloody-B (Tanımazsınız belki ama gerçektende harika L cosplayleri var… En iyi arkadaşım ve yakında aktif olmaya başlayacak… Very Happy )

Daha aday varsa lütfen fotoğraf koyarak bildirsin… 

MISA AMANE:
Siyah gothic elbise ve aksesuarlar, sarı saç ya da peruk…
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Deathnote1320lgd.th

Misa için adaylar:
*Ben XD (Misa için fena planlarım var, sarı peruk alıp tekrar Misa cosplayleri yapacağım. Önceden yaptığım Misa cosplaylerimde üyelerin yaptığı Death Note cosplayleri adlı başlıkta mevcut… ^_^ )

Başka aday varsa lütfen resmini koyup bildirsinler… 

NEAR:
Beyaz gömlek, beyaz pantolon, beyaz çorap, beyaz saç diyemeyeceğim çünkü kimsenin beyaz saçı yoktur herhalde XD Beyaz peruğunuz varsa tabi… *__* Near cosplayi yapayan kişinin saçına photoshop uygulanacaktır. Bu yüzden kesinlikle ve kesinlikle koyu renkli saçlılar kabul edilemeyecek ve görüntü kalitesi çok iyi olan adaylar seçilecektir.
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Image18f.th

Near için adaylar;
*Nightmare (Sevmediğini biliyorum, ama sana uygun gibi geldi bana  Seçim senin tabi *__* )
*7yedi

Daha başka aday varsa lütfen resmini koyarak bildirsin… 

MELLO:
Siyah sıfır kol, siyah pantolon, siyah eldivenler, siyah çizme ya da olmadı converse XD Sarı saç ya da peruk, olmadı açık renkte saçlı bi arkadaş… Photoshopla yapabildiğim kadar sarı yapmaya çalışırım…  Oyuncak tabanca bulabilirseniz ne mutlu, şu gerçek gibi görünenlerden *__* (Boncuklu tabanca mı ne deniyor onlara XD ) Olmadı Ülker golden dikdörtgen çikolatayla da idare ederiz sorun değil… XD
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Kljm.th

Mello için adaylar;
*Lawliet
*L (Sevmediğini biliyorum ama sarışın olduğun için uygun gibi geldin bana *__* )

NAOMI MISORA:
Siyah pantolon, siyah deri ceket, siyah çizmeler ya da ayakkabılar, siyah ya da koyu renkli uzun saç…
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Naomimisaradeathnote.th

Naomi için adaylar:
*Selin-chan (Sen bence gayet uygunsun, siyah deri ceketimde var dedin hem *__* ama daha kaliteli resimler çekip koymalısın bence harika olur… *__* )
*Yamuk Prenses

Başka adaylar varsa lütfen fotoğraf koyup bildirsinler… 

TAKADA KIYOMI:
Ciddi, iş kadını tarzı kıyafetler… XD Kafaya göre takılmaca… Very Happy Kısa koyu renk saç…
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Kiyomi.th

Takada için adaylar:
* ????
Kişi bulamadım, eğer ki ben yaparım diyorsanız lütfen fotoğrafınızı koyup bildiriniz… 

MIKAMI TERU:
Koyu renk takım elbise tarzı şeyler… *__* Koyu renk uzun saç…
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Mikamiteru.th

Mikami için adaylar:
*Bloody-B

Başka adaylar varsa lütfen fotoğraf koyup bildirsinler… 

SAYU YAGAMI:
Bu da kız karakter sayısının az olmasından dolayı eklediğim bi karakter… 
Kıyafette kafaya göre takılabilir… Ama genç kız kıyafetleri tarzı şeyler tercihimiz… Very Happy vee kumral, kahve uzun saç *__*
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Charactersayu.th

Sayu için karakterler;
*Lawliet
*Yamuk Prenses

Başka aday varsa lütfen fotoğraf koyarak bildirsin… 

ÖNEMLİ Mİ ÖNEMLİ NOT: “Ya birden fazla aday varsa, bunları sen mi seçeceksin yani :/ “ gibisinden kafanızda sorular uçuştuğuna eminim… Very Happy
Birden fazla karaktere aday olan üyeler arasında bi anket yapılacaktır. Ankette en çok oyu alan karakteri yapma hakkına da sahip olacaktır… Very Happy
“E peki mesela her iki karaktere de aday olupta kazanan bir kişi ikisini de mi yapacak? Bu haksızlık… “ dediğinizi duyar gibiyim… Very Happy Bu konuda da kazanan şanslımızın fikrini alacağız. Hangi karakteri istiyorsa onu yapar, diğerini bırakmak zorunda… XD bıraktığı karakteri de 2. olan kişi yapar… 

YazarMesaj
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 10:45 pm

Birleştirmeye örnek gösterdim K-on olduğunu biliyorum XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 2:26 pm

hayır seni görmemişlerse tanıtım dedim Very Happy Very Happy
Yamuk Prenses

Yamuk Prenses

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 8:19 pm

Kübracım ya o tarz bir birşeltirme yapamam :S
Prpgramım yok onun için .. basit bir şekilde 2 fotoyu birleştirebilirim .. ama dersanem de başlıyor bu pazartesi ..
Sonra zamanım da olmayacak..
Paintten basitçe birleştirirsiniz ben olmazsam
http://animanga.yetkinforum.net/forum.htm
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 10:56 am

bence birleştirme sorunlarınız arasında en küçük olanı..
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 6:15 pm

Ya benimde dersane başladı, zaten kimseninde cosp. yaptığı yok. Bu gidişle 15 tatiline kalırız heralde
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 6:43 pm

o zaman da kar fln yağdı yok hastayım fln diye olmaz..
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Ağus. 19, 2010 11:17 pm

Hayır demek istediğim o zamana kadar anca yapılır ve birleştirmesi 15 tatiline kalır
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 2:16 pm

tamam özür dilerim yanlış anlamışım :$ Embarassed
Lawliet~

Lawliet~

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Ağus. 20, 2010 8:17 pm

bende üşengeçliğimi atarsam yapıcam ismimin yazdığı karakterleri Very Happy
mello ve bide Ligh'ın kardeşi.
birleştirmeyi belki ben yapabilirim. ama mai-chan'ın yaptığı gibi olmuyo maalesef benimde =/
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 2:26 am

Very Happy o zaman sen birleştirirsin Very Happy
yeter artık birileri cosplay koysun >_<
Bloody_B

Bloody_B

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 2:20 pm

Ben koyucam,kanka! xD
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 4:29 pm

---

En son DEATHNOTE_L tarafından Perş. Ağus. 26, 2010 4:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 6:47 pm

saçlarının sarı olmasına gerek yok bu şekilde de çok iyi olduklarını sen de biliyorsun Smile
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 6:49 pm

Smile Sağol ama yinede peruk olsa daha iyi olurdu Sad
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:24 pm

photoshop tan gerçi o zor profesyonellik ister saçların rengini indandırıcı derecede sarı yapmak cs5 varsa kullanmasını öğren derim
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 10:24 pm

photoshop tan gerçi o zor profesyonellik ister saçların rengini indandırıcı derecede sarı yapmak cs5 varsa kullanmasını öğren derim
Bloody_B

Bloody_B

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:17 pm

Bunlar da benim L lerim. n_n Umarım beğenilir. ^^

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 34yyxps Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Jadu7m
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Fvl54o Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 23sgapz
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 2i8c2ev Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 8x0nf8

DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:34 pm

Yeyy L'miz gelmiş Very Happy Hepsi çok güzel Very Happy
ThePeace: CS4 var ama shop uygulamıcam, çokta koyu değil saçlarım Razz
Bloody_B

Bloody_B

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:47 pm

Misalar da her zamanki gibi harika!!! ^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:17 am

tmm güzel olmuş cosplar
Lawliet~

Lawliet~

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 11:20 am

ben sayu'yu yaptım Very Happy şimdide mello için giyindim hazırlandım resim çekcem Very Happy
bittikten sonra hepsü koycam buraya Smile
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ağus. 22, 2010 2:52 pm

Bence Sayu'n gayet güzeldi law-chan ^^ İvet ivet Mello'da yap ^^
Ya ben buraya Matt'i eklemeyi unutmuşum gençler, isteyen onu da yapabilir
MATT:
Kahverengi, kumral ya da hafif sarı saç; mavi kot pantolon, siyah-kırmızı çizgili uzun kollu tişört, tişörtün üstüne beyaz yelek (Bulunamazsa olmayabilir, ama siyah-kırmızı çizgili tişört gerekli), çizme ya da olmadı converse, kahverengi camlı gözlük ya da sarı camlı deniz gözlüğü daha uygun Very Happy
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Deathnotemattcostumever.th

Matt için adaylar;
*Nightmare
*L

Matt için başka adaylar varsa lütfen foto koyup bildirsinler.... Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 11:35 am

aizawa yok mu kübra??
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:47 pm

yaparsan olur Very Happy
Lawliet~

Lawliet~

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 7:03 pm

mello ve sayu bitti Very Happy
matttt !!! *_________________________*
kübra-chan bende yapmah istiyorum yivrımın cosplayiniii Sad bikaç çözüm buldum bluz ıcın (kendimce) sana anlatırım soğğra Smile

mello:

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Grnt123.th

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Grnt125o.th

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Grnt118y.th

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Grnt119o.th

Sayu:

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Grnt120.th

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Grnt121.th

bikaç tanede L koyiim Very Happy hülya-chan kadar iyi olamam ama neyse Very Happy

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Grnt128.th

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Grnt138b.th

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* - Sayfa 2 Grnt135.th

efeniiimm şimdilik bu kadar Very Happy Very Happy yüklerken farkettim baya bi resim varmış ya Very Happy
mello'nun saçlarıyla benimkiler uymadı ama olsun. Misa'da var ama koymiciğim. Ben matt'i yapmak istiyorum..Sad denerim. olursa koyarım buraya Smile

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Death Note
» Başkalarının Bilgisayarda yaptığı muhteşem Death Note resim
» Death Note Bob
» Cosplay Death Note
» death note yayılmalı