Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*

+4
7yedi
L
selin<3death note
DEATHNOTE_L
8 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Empty
MesajKonu: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 11:10 pm

Site bayağı faaliyetsiz olduğu için bi faaliyet başlatayım dedim… (Faaliyetler katılımla olur U_U ) Malum bi ben, bi selin-chan bide Laurana-chan'in aktifliğiyle olmuyor bu işler... U_U Düşündüğüm faaliyet şu: sitedeki benzeyen üyelerin Death Note’daki karakterlerin cosplaylerini yapması… Sonradan benim photoshoplarımla fotoğraflar yan yana konularak birleştirilecektir…
Bence gayet güzel olur, lütfen katılın. Sitemiz için güzel bir şeyler yapmaya çalışıyorum. U_U
Sitedeki herkesin yüzünü bilmediğim için herkesi bir karaktere öneremiyorum… Bu arada herkesin yalnızca bir karakter yapma hakkı vardır…
Bu arada Yamuk Prenses... Birleştirme konusunda senden yardım istiyorum, ben sadece saç göz rengiyle falan oynayacağım Smile

Herneyse karakterler:
LIGHT YAGAMI:
Beyaz gömlek, kırmızı kravat, krem rengi pantolon… (Fazla kasmak istemedim, ama krem rengi ceket bulabilen varsa daha iyi… *__* ) Vee Light yapacak şahısın saçlarının kesinlikle benzemesi gerek, kumral, kahve, hafif sarı saçlar kafi… El yapımı bi Death Note yapılırsa da çok iyi olur… *___*
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* 260868.th

Uploaded with ImageShack.us

Light için adaylar;
*Nightmare
*L

Eğer Light için başka adaylarda varsa lütfen resmini koyup bildirsinler… 

L:
İşte anime dünyasının kesinlikle en muhteşem karakteri… *___* Bu cosplay yapılırken tatlı şeyleride fotoğrafa sokmanız rica olunur… Very Happy
Beyaz uzun kollu tişört, kot pantolon, siyah hafiften uzun saç + göz altına kalem çekilmesi zorunlu Very Happy
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* L061animestockscom.th

L için adaylar;
*Bloody-B (Tanımazsınız belki ama gerçektende harika L cosplayleri var… En iyi arkadaşım ve yakında aktif olmaya başlayacak… Very Happy )

Daha aday varsa lütfen fotoğraf koyarak bildirsin… 

MISA AMANE:
Siyah gothic elbise ve aksesuarlar, sarı saç ya da peruk…
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Deathnote1320lgd.th

Misa için adaylar:
*Ben XD (Misa için fena planlarım var, sarı peruk alıp tekrar Misa cosplayleri yapacağım. Önceden yaptığım Misa cosplaylerimde üyelerin yaptığı Death Note cosplayleri adlı başlıkta mevcut… ^_^ )

Başka aday varsa lütfen resmini koyup bildirsinler… 

NEAR:
Beyaz gömlek, beyaz pantolon, beyaz çorap, beyaz saç diyemeyeceğim çünkü kimsenin beyaz saçı yoktur herhalde XD Beyaz peruğunuz varsa tabi… *__* Near cosplayi yapayan kişinin saçına photoshop uygulanacaktır. Bu yüzden kesinlikle ve kesinlikle koyu renkli saçlılar kabul edilemeyecek ve görüntü kalitesi çok iyi olan adaylar seçilecektir.
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Image18f.th

Near için adaylar;
*Nightmare (Sevmediğini biliyorum, ama sana uygun gibi geldi bana  Seçim senin tabi *__* )
*7yedi

Daha başka aday varsa lütfen resmini koyarak bildirsin… 

MELLO:
Siyah sıfır kol, siyah pantolon, siyah eldivenler, siyah çizme ya da olmadı converse XD Sarı saç ya da peruk, olmadı açık renkte saçlı bi arkadaş… Photoshopla yapabildiğim kadar sarı yapmaya çalışırım…  Oyuncak tabanca bulabilirseniz ne mutlu, şu gerçek gibi görünenlerden *__* (Boncuklu tabanca mı ne deniyor onlara XD ) Olmadı Ülker golden dikdörtgen çikolatayla da idare ederiz sorun değil… XD
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Kljm.th

Mello için adaylar;
*Lawliet
*L (Sevmediğini biliyorum ama sarışın olduğun için uygun gibi geldin bana *__* )

NAOMI MISORA:
Siyah pantolon, siyah deri ceket, siyah çizmeler ya da ayakkabılar, siyah ya da koyu renkli uzun saç…
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Naomimisaradeathnote.th

Naomi için adaylar:
*Selin-chan (Sen bence gayet uygunsun, siyah deri ceketimde var dedin hem *__* ama daha kaliteli resimler çekip koymalısın bence harika olur… *__* )
*Yamuk Prenses

Başka adaylar varsa lütfen fotoğraf koyup bildirsinler… 

TAKADA KIYOMI:
Ciddi, iş kadını tarzı kıyafetler… XD Kafaya göre takılmaca… Very Happy Kısa koyu renk saç…
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Kiyomi.th

Takada için adaylar:
* ????
Kişi bulamadım, eğer ki ben yaparım diyorsanız lütfen fotoğrafınızı koyup bildiriniz… 

MIKAMI TERU:
Koyu renk takım elbise tarzı şeyler… *__* Koyu renk uzun saç…
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Mikamiteru.th

Mikami için adaylar:
*Bloody-B

Başka adaylar varsa lütfen fotoğraf koyup bildirsinler… 

SAYU YAGAMI:
Bu da kız karakter sayısının az olmasından dolayı eklediğim bi karakter… 
Kıyafette kafaya göre takılabilir… Ama genç kız kıyafetleri tarzı şeyler tercihimiz… Very Happy vee kumral, kahve uzun saç *__*
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Charactersayu.th

Sayu için karakterler;
*Lawliet
*Yamuk Prenses

Başka aday varsa lütfen fotoğraf koyarak bildirsin… 

ÖNEMLİ Mİ ÖNEMLİ NOT: “Ya birden fazla aday varsa, bunları sen mi seçeceksin yani :/ “ gibisinden kafanızda sorular uçuştuğuna eminim… Very Happy
Birden fazla karaktere aday olan üyeler arasında bi anket yapılacaktır. Ankette en çok oyu alan karakteri yapma hakkına da sahip olacaktır… Very Happy
“E peki mesela her iki karaktere de aday olupta kazanan bir kişi ikisini de mi yapacak? Bu haksızlık… “ dediğinizi duyar gibiyim… Very Happy Bu konuda da kazanan şanslımızın fikrini alacağız. Hangi karakteri istiyorsa onu yapar, diğerini bırakmak zorunda… XD bıraktığı karakteri de 2. olan kişi yapar… 
selin<3death note

selin<3death note

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 5:21 pm

ben en kısa zamanda yapıp koymaya çalışacağım zaten babam fotoğrafçı da(profesyonel değil ama çok güzel fotoğrafları var ve sitelere koyuyo) neyse o fotoğrafımı çekebilir ama şimdi yaz okuluna başladım acayip yorucu askeri kamp misali ama bahane bulmaya çalışmıyorum tabi sadece en yakın zamanda yapıp koymaya çalışacağım : Crying or Very sad Smile Sleep
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimePtsi Tem. 26, 2010 6:57 pm

Teşekkür ederiz Selin-chan... (Sonunda birisi katılımda bulundu :/ ) Admini bi görsem ona diyecek bişeyim var bu yarışmayla ilgili... Sizleride sevindirecek bişey *__*
Merak etme daha Ağustosun sonuna kadar zamanımız var. Babanın fotorafçılığıyla da daha güzel olacağına eminim. *__*
L
Admin
Admin
L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 12:23 am

hmm... katkıda bulunmak isterim de 2 hafta önce saçlarımı aşırı kısa kestirdim,yanlar makineyle fln alındı hatta.Light için biraz zaman geçmesi gerek,mello çok zor. :/ Eskiden saçlarım mello kadar uzundu,ps ile o resimlerden kullanılamaz mı acaba scratch
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 1:33 am

Olsun beklenir, Ağustosun sonuna kadar vakit var. Belki Eylüle bile aksar. :/
Mello'nun tip benzesede, kıyafetinde benzemesi taraftarıyım ben Very Happy
Bulamazsak kimseyi bi PS denerim ^^
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 12:33 pm

Bu arada hepinizin dikkatini çekecek bir şeye de açıklık getireyim.
Örneğin bi şahıs L'de 1. seçildi. Bu şahsın profilinde "Üye" yerine "Sitemizin L'si" yazacak. Yani sitemizin L'ye en benzeyen kişisi o kişi olacak... Bence harika bişey bu *____*
7yedi
Admin
Admin
7yedi

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeSalı Tem. 27, 2010 9:23 pm

eğer eylüle kadar beklenirse Very Happy ben L olabilirim Smile
https://deathnote.editboard.com
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 12:47 am

Öyle ben L olurum demekle olmuyor. Oylamaya girmen lazım, kim kazanırsa XD
Bu arada selin-chan şu naomi'yle resimlerinizi yan yana koyup öylesine bişey yaptım, kahküller olsa hiç bi eksik yok... *__* Bu gidişle en son eylülde bitecek gibi görünüyor bu proje... Bu nedenle senden daha kaliteli fotolarla bi fotorafçıyla çekilmeni istiyrum mümkünse *___* Sadece senden değil, herkesten U_U
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Naomi.th

selin<3death note

selin<3death note

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 7:20 pm

güzel olmuş Smile
selin<3death note

selin<3death note

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:12 am

sonunda yapabildim(yaz okuluna bir gün gitmemek için zar zor izin kopararak Smile )
deri ceketin modeli pek benzemiyodu ben de annemin ceketiyle yaptım(model açısından benziyo)
linkleri:
http://yfrog.com/n4selin100003j
http://yfrog.com/myselin100005j
http://yfrog.com/afselin100010j
http://yfrog.com/03selin100012j
http://yfrog.com/fvselin100006j
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 11:51 am

hmm güzelmiş bakalım ne olacvak ben neler denesem anca bi prof. kuaföre gidip saçlarımı yapotırmam lazım mL olmak için Very Happy
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 5:16 pm

selin<3death note demiş ki:
sonunda yapabildim(yaz okuluna bir gün gitmemek için zar zor izin kopararak Smile )
deri ceketin modeli pek benzemiyodu ben de annemin ceketiyle yaptım(model açısından benziyo)
linkleri:
http://yfrog.com/n4selin100003j
http://yfrog.com/myselin100005j
http://yfrog.com/afselin100010j
http://yfrog.com/03selin100012j
http://yfrog.com/fvselin100006j
kakül kestirirsen tam olucak Very Happy
selin<3death note

selin<3death note

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeCuma Ağus. 13, 2010 8:26 pm

biliyorum kestiricem de yazın çok terletiyomuş okul açılmadan kestirip tekrar yapıcam Smile
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 12:09 am

Kakül gerekli... Gerçektende kakül olsa tam olur, karakterle fena benzeşiyosun çünkü... Bide saçların hafif düzleştirilmesi lazım Smile Bekleriz o zaman zaten kimsenin bişe yaptığı yok, okul başlayınca kestirirsin, daha iyi bi şekilde çekersin o zaman Smile
Bende Misa yaptım ama peruksuz... :/ Çok pahalı peruklar, bi saç için 80 lira veremezdm Very Happy Bu arada evet kakül acısını ben bilirim, yaz kış kaküllü olduğum için... Yazın çekilmiyo Crying or Very sad
selin<3death note

selin<3death note

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:42 am

benim saçım normalde dümdüzdür,bu yaz şansıma böyle oldu Smile
selin<3death note

selin<3death note

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 11:45 am

bu arada 80 lira mı??? Neutral
Yamuk Prenses

Yamuk Prenses

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 2:06 pm

profesyonel şekilde birleştiremem ama yapabilirm ayrıca ben cosplay a katılmak istemiyorum .. :S
Yardım ederim ... ama katılamam benim yerime gönüllü birisini seçerseni çok iyi olur Wink
http://animanga.yetkinforum.net/forum.htm
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeC.tesi Ağus. 14, 2010 3:36 pm

ilgi artıyorrr hmmm Very Happy hadi, bakalım Very Happy
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 12:15 pm

evet bakalım sonu ne olacak ??
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 6:46 pm

bir daha ki 1 yıla girdiklerinde bakrız Very Happy
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 7:00 pm

yaparlarsa güzel olur aslında Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 7:02 pm

kim yapacakki baksana sitede in cin top oynuyor Very Happy
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimePtsi Ağus. 16, 2010 11:34 pm

Yamuk Prenses birleştirmede yardımcı olacağını söylemen beni mutlu etti ^^ olsun ne yapalım zaten kimsenin cosplay yaptığı da yok. Yapanları birleştiririz artık Very Happy Bi örnek koyacağım o tarz bir birleştirme istiyorum Very Happy Bu birleştirmeyi cosplaytr'deki Mai-chan yapmıştı onu da belirteyim Very Happy Ben burdaki Ritsu'yum Very Happy
Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Keiongrupcopy2

Bu tarz bir şey yapabilir misin?
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 9:12 pm

Bi açıklık getirelim gençler... Ne zaman koyarsınız bilmem ama şimdi herkes buraya talip olduğu karakteri yazsın Very Happy Ben Misa'ya talibim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*   Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__* Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 9:44 pm

K-on tam üstündeki kübra Very Happy Very Happy

Site içersinde grupça Death Note cosplayi... *__*
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Death Note
» Başkalarının Bilgisayarda yaptığı muhteşem Death Note resim
» Death Note Bob
» Cosplay Death Note
» death note yayılmalı