Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?

5 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2

evet biliyorum
Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Vote_lcap40%Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 40% [ 2 ]
hayır bilmiyorum
Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Vote_lcap60%Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 60% [ 3 ]
sanırım biliyorum
Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Vote_lcap0%Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
biliyorum ama yetecegine inan miyorum
Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Vote_lcap0%Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

YazarMesaj
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 12:58 am

Konunun ilk mesajı :

ben evet biliyorum peki ya siz?

YazarMesaj
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:38 pm

Ehuahahah ayy beni çok güldürüosun onurhan gerçekten, kuzenim iremde senin yaşında ama olanları çoktan anlamıştı kesin senin yerinde olsa şimdiye kadar Very Happy
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:40 pm

ıyyy iyiki bi yaşım küçük haa
L
Admin
Admin
L

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:41 pm

Olur mu geleceğin bi Alfred Nobel'i,Einstein'ı bu şekilde yetenekli çocuklardan çıkar.Ben eminim ki NASA Nightmare'i en yakın zamanda bünyesine katmak isteyecektir.Nasa tenisi takımına adam lazımmış
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:43 pm

L: ehauahuahauha Very Happy
Nightmare: Yaşının küçük olmasına değil, bu yaşına rağmen süper derecede ingilizcen olduğunu söylemene ve sonrada kıvırmaya başlamana gülüyoruz biz Very Happy
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:45 pm

Baksana halaa dalga geçionuz NASA fln -_-
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:47 pm

O zaman neymiiiş mütavaaazi olunacakmış, neymiş mübalağa (abartma) yapılmayacakmış... Very Happy buda bizden sana abi vede abla tavsiyesi... Her neyse bu kadar dalga geçtiğim için gomenesai, ama kendimi tutamadım ne yapayım Very Happy
L
Admin
Admin
L

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:49 pm

Sadece şaka yaptık.İnşallah kızmamışsındır.Yaşına rağmen kendinden daha büyük veya bilgili olabilecek kişilere karşı boyun eğmiyorsun.Bu özelliğini sevdim,kendine güven başarının en önemli anahtarlarından biridir
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:51 pm

Vay L abimiz yine konuştu...
Kızma Nightmare, affet bizi Sad aehuahaha Very Happy Very Happy ( yaaaa tutamıyorum kendimi gerçektende gomenasai moralim bozuk şu sıralar kendimi dalgaya vurdum Very Happy )
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 7:59 pm

bakk yhaa ii bea bi daha yorum yapmam -_-' kendi bilgileriniz bütün fourma yeter zaten -_-'
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 8:01 pm

Kızma be Nightmare... Kralsın sen, reissin... Biz kimiz ki, sadece dalga geçmesini bilen alt tabaka insanlarız Very Happy valla sen yorum yapmazsan forum boş kalır hacı gel unutalım bunları, bizi düşünmüyosan forumu düşün Very Happy
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 9:05 pm

abi tamama abartmayın yaa bi yerden sonra fazla ileri gitmişsiniz (gitmişiz ) bence ..
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ?   Yeteri kadar ingilizce bildiginize inaniyormusunuz ? - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Şub. 18, 2010 9:06 pm

Ehuahahah tamam ya bıraktım. Gomenasai bile dedim daha ne diyeyim Very Happy

2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» forum ne kadar iyi
» 1000 e kadar sayalım