Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız?

+2
LightKaan
Nightmare
6 posters

Öfke
Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_lcap33%Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_rcap
 33% [ 2 ]
İsyan
Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_lcap0%Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Heyecan
Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_lcap0%Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kıskançlık
 0% [ 0 ]
Sevinç
 0% [ 0 ]
Aşk
 0% [ 0 ]
Merhamet
 0% [ 0 ]
Korku
Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_lcap17%Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
İntikam
Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_lcap33%Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_rcap
 33% [ 2 ]
Diğer..
Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_lcap17%Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Vote_rcap
 17% [ 1 ]
Toplam Oylar : 6

YazarMesaj
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Empty
MesajKonu: Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız?   Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 12:55 am

ben öfke okuldada bilirler beni Very Happy
LightKaan

LightKaan

MesajKonu: Geri: Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız?   Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 12:45 pm

Benim kide intikam bir plan yaparım ama plana uymam direk dalarım Very Happy seni biliyoruz sinir krizcisi Very Happy
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız?   Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Icon_minitimePerş. Ocak 21, 2010 8:08 pm

ben zaten sessiz sakin uysal kendi halinde bi kızım, tabi ki bütün duygularımı kontrol edebiliyorum Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız?   Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 6:29 pm

Öfkeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Çok öfkelenirsem kendimi tutamam, titreme falan tutar. Berbat birşey
Yamuk Prenses

Yamuk Prenses

MesajKonu: Geri: Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız?   Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 5:45 am

Öfke de diyebilirdim ...
Bastırmakta çok zorluk çekerim ..
Ama korku daha fazladır ..
Öfkemi kontrol edebilirim belki ama korku bastırlmaz ..
içimde büyüyor sürekli .. Rolling Eyes
http://animanga.yetkinforum.net/forum.htm
L
Admin
Admin
L

MesajKonu: Geri: Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız?   Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 3:37 pm

Burada yazan tüm duygularımı bastırabilirim.Fakat intikam kavramını biraz esnetip rövanş kelimesiyle bağdaşlaştırırsak kaybetmekten nefret ederim.Bu yüzden hayatta elimde olmayan bir kaç şey dışında kaybettiğimi hatırlamam.İlk darbe tabi ki önemlidir fakat satrançta da olduğu gibi şah düşene kadar oyun bitmez.Bu yüzden intikam diyorum...
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız?   Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 4:43 pm

ne kadar agresif bi foumuz biz böyle Razz Very Happy
L
Admin
Admin
L

MesajKonu: Geri: Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız?   Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 4:50 pm

Yok,hiç agresif değilimdir.Aksine oldukça sakin ve soğukkanlıyımdır.İşlerimi %90 akıl yoluyla ve gizli çözerim.En sevdiğim laflrdan biri şudur ''Yalancının güçlü bir hafızaya,doğru söyleyenin ise kalın bir deriye ihtiyacı vardır.'' Very Happy (Yanlış anlaşılmasın sadece kötü insanlara karşı bunların yapılması gerektiğini düşünüyorum)
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız?   Hangi duygularınızı kontrol etmekte zorlanırsınız? Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 8:32 pm

kontrol edilemeyen duygular korku, intikam ve öfke olduğu için agresifiz dedim Very Happy .. bir de: doğru söyleyenin neden kalın bir deriye ihtiyacı olduğunu anlamdım Sad ??

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hangi takımlısınız
» Hangi üye daha cok aktif
» Hangi marka kola içersiniz?
» hangi karakter gerçekten herşeyi planlamıştı
» Elinizde olsa L_Misa_Ryuk ve Light'ın'un hangi özelliklerini değiştirmek isterdiniz?