Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)

5 posters
YazarMesaj
Bloody_B

Bloody_B

Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Empty
MesajKonu: Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)   Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Icon_minitimePaz Ağus. 01, 2010 10:07 pm

Herkeze Selam arkadaşlar... Ben Hülya. Death Notu çok seviyorum,özellikle "L" i. Ve "L" cosplayi ilk yaptığım cosplay olması nedeniyle benim için değeri ikiye katlanıyor. Yani kısacası "L" benim için çok değerli,ilk cosplay çalışmam. Neyse cosplaylik dışında , müziği çok seviyorum. Dinlemeyi de,söylemeyi de,gitar çalmayı da... Smile Resim çizmeyi de severim. Ama arkadaşlarımla yaptığımız "COSPLAY PARTY"leri başka benim içinNn!!!

Razz Umarım birlikte çokk güzel zamanlar geçiririz.. Sonuçta hepimizin ortak ilgi alanı bu sayfaAa!! Razz
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)   Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 12:53 am

Hoş geldin Hülya-chan ya da Kanka-chan'mi desem Very Happy Umarım iyi vakit geçiririz dediğin gibi... Senle daha ne cosplayler yapacağız rahadol Very Happy
Bloody_B

Bloody_B

MesajKonu: Geri: Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)   Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 11:50 am

HİHİHİHHİHİ!!! EvettTt!!! Ben erkek karakterlere gayet iyi uyuyorum zaten... Erkek sıkıntısı Çekmeyiz de.... Very Happy Ama çok eğlenicez kanka!!! xD
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)   Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Icon_minitimePtsi Ağus. 02, 2010 4:29 pm

Very Happy Very Happy Evettt Very Happy
L
Admin
Admin
L

MesajKonu: Geri: Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)   Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 2:15 am

Hoşgeldin =)
selin<3death note

selin<3death note

MesajKonu: Geri: Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)   Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Icon_minitimeSalı Ağus. 03, 2010 4:47 pm

hoşgeldin!!
Bloody_B

Bloody_B

MesajKonu: Geri: Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)   Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 10:04 am

Teşekkürler arkadaşlar... Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)   Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 11:24 am

bn görmemişim hoşşgeldin Very Happy
Bloody_B

Bloody_B

MesajKonu: Geri: Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)   Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Icon_minitimeC.tesi Ağus. 21, 2010 11:20 pm

Teşekkürler! n_n
7yedi
Admin
Admin
7yedi

MesajKonu: Geri: Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)   Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :) Icon_minitimeSalı Ağus. 24, 2010 3:41 pm

hoşgeldin aramıza Smile
https://deathnote.editboard.com

Herkeze SelaMmMm!!!! Ben GeldiMmm!!! :)
1 sayfadaki 1 sayfası