Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

yabancı sanatçılar

4 posters
YazarMesaj
selin<3death note

selin<3death note

yabancı sanatçılar Empty
MesajKonu: yabancı sanatçılar   yabancı sanatçılar Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 1:27 pm

bence ingilizce dışında yabancı bir dilde müzik dinleyenler garipseniyor bizim ülkemizde maalesef .Babamla birlikte yabancı grup ya da şarkıcıların müziklerini dinliyorum zaman zaman çünkü benim için müziğin dili değil güzelliği önemli eğer güzelse dinlerim ve diline de takılmam mesela koreli grup wonder girls var ben onların bazı şarkılarını beğeniyle dinliyorum ve arkadaşlarıma dinletince yüzüme garip garip bakıyolar.Sizin bu konulara özenli yaklaştığınızı biidiğim için bu sorunumu paylaşıyorum ve eğer istek olursa videoları seve seve yüklerim!!
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

yabancı sanatçılar Empty
MesajKonu: Geri: yabancı sanatçılar   yabancı sanatçılar Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 1:46 pm

Bende japon grupları dinlerken çok zevk alıyorum, (Ama tipleri beni sinir ediyor, o da ayrı konu :/ Hepsi emo) Maximum The Hormone öyle değil mesela Very Happy En sevdiğim Japon grup I love you
selin<3death note

selin<3death note

yabancı sanatçılar Empty
MesajKonu: Geri: yabancı sanatçılar   yabancı sanatçılar Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 2:54 pm

ben de şarkıların değiştiğini gördükten sonra kliplerine bakmıştım
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

yabancı sanatçılar Empty
MesajKonu: Geri: yabancı sanatçılar   yabancı sanatçılar Icon_minitimeSalı Tem. 20, 2010 6:29 pm

Yha bence yabancı şarkılar Türkçe şarkılardan zaten çok daha iyi..
Laurana

Laurana

yabancı sanatçılar Empty
MesajKonu: Geri: yabancı sanatçılar   yabancı sanatçılar Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 2:49 pm

bence öyle değil.. bizim şu anda türkçe şarkılara erişmemiş yabancılardan daha kolay yani daha fazla türkçe sanatçı tanıyoruz fkln filan..
yabancılardan ise sadece ünlü olmuş bielli bir yere gelmişleri tanıyoruz.. onlar zaten iyiler Very Happy
türkleri de o kadar ezmeyiverin Smile
selin<3death note

selin<3death note

yabancı sanatçılar Empty
MesajKonu: Geri: yabancı sanatçılar   yabancı sanatçılar Icon_minitimeÇarş. Tem. 21, 2010 3:13 pm

ama şöyle bir şey var ki orada müzik piyasasına girenlerin en azından yeteneği var biz de %50'sinin sesi güzel değil hadi onu geçtim sesi güzel olsa bile şarkı sözleri ve dansları berbat
Laurana

Laurana

yabancı sanatçılar Empty
MesajKonu: Geri: yabancı sanatçılar   yabancı sanatçılar Icon_minitimeCuma Tem. 23, 2010 3:02 pm

orada derken??
bizdekilerin çoğunun sesi güzel olmayabilir ama yabancı sanatçıların seslerini bu kadar eleştirel yaklaşmıyorsun bence.. birçok yabancı sanatçının sesi birbirine benziyor ve sürekli aynı sesle şarkı söylüyorlar.. Türkler o kadar iyi mi hayır değil ama yabancılar da değil.. Dünyanın orasından burasından sesleri çok güzel olanlar iyi söz yazarlarıyla anlaşıyorlar ve ortaya çıkan albümler iyi oluyor

yabancı sanatçılar
1 sayfadaki 1 sayfası