Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

___HELL GIRL___

3 posters
YazarMesaj
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

___HELL GIRL___ Empty
MesajKonu: ___HELL GIRL___   ___HELL GIRL___ Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 11:11 pm

___HELL GIRL___ 98498472
___HELL GIRL___ Hellgirl4large
TÜRÜ:
Korku, Esrarengiz, Psikolojik, Fantastik

TANITIM:
Her gece saat tam 12' de internette bir site açılıyor. Sitenin amacı insanların nefret ettikleri, intikam almak istedikleri kişilerin ismini yazıp kabul etmesidir. Cehennemin kızı olan Enma Ai her kabul edene bir oyuncak insan şekline benzer bebek verir üzerinde kırmızı bir iplik vardır. emin olduğunda bunu çekerek o kişiyi cehenneme yollamaktadır ama bununla birlikte kendiside ruhunu cehenneme vermesi gereklidir öldüğünde direk olarak o da cehenneme gidecektir.
Enma Ai bunu yaparken yanlız çalışmaz yanındada 3 tane asistanı bulunur bunlar: Ichimoku Re (genç ve yakışıklı biridir) Hone-Onna (güzel bir kadındır herzaman giydiği bir kimonosu vardır) Wanyūdō (herzaman bir şapka ve kırmızı bir atkı giyer) ayrıca Ai'nin büyükanneside ona yardım etmektedir.
Bölüm 8' de iki tane karakter önümüze çıkar. Bir haberci olan Shibata Hajime Jigoku Shoujonun hikayesi ile ilgilenmektedir Bir gün kızı Tsugumi tren geçidinden geçerken karşısına hell girl çıkar o gündne sonra Tsugimi hell girlden yardım isteyen insanların kim olduğunu görür. Hajime kızının bu özelliğinden yararlanarak bu olayla daha fazla ilgilenir ve kızının söylediği kişileri intikam almamaları için ikna etmeye çalışır.
L
Admin
Admin
L

___HELL GIRL___ Empty
MesajKonu: Geri: ___HELL GIRL___   ___HELL GIRL___ Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 11:32 pm

Ben izlemedim fakat bunun hastası olan bir çok arkadaşım var.Güzel bir anime olduğunu düşünüyorum scratch
Yamuk Prenses

Yamuk Prenses

___HELL GIRL___ Empty
MesajKonu: Geri: ___HELL GIRL___   ___HELL GIRL___ Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 7:52 am

Bence güzel değil çünkü aynı olay örgüsü her bölümde tekrar ediyor ..
İlk 5 bölümden sonra izlemeyi bıraktım ..
http://animanga.yetkinforum.net/forum.htm
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

___HELL GIRL___ Empty
MesajKonu: Geri: ___HELL GIRL___   ___HELL GIRL___ Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 11:05 am

Evet hep aynı şey... Bende 13temi ne bıraktım başka animelere el attım. Very Happy

___HELL GIRL___
1 sayfadaki 1 sayfası