Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sizce L mi adalet yoksa Light mı

+3
black_star
DEATHNOTE_L
Yamuk Prenses
7 posters

L
Sizce L mi adalet yoksa Light mı Vote_lcap70%Sizce L mi adalet yoksa Light mı Vote_rcap
 70% [ 7 ]
Light
Sizce L mi adalet yoksa Light mı Vote_lcap30%Sizce L mi adalet yoksa Light mı Vote_rcap
 30% [ 3 ]
Toplam Oylar : 10

YazarMesaj
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

Sizce L mi adalet yoksa Light mı Empty
MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimePerş. Tem. 01, 2010 10:06 pm

Evet Laurana-chan hehehe Very Happy
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeÇarş. Haz. 30, 2010 3:45 pm

selin<3death note demiş ki:
lightçı olsamda L demek zorundayım

ne diyim Very Happy lightçılar bile kabul etmeye başladılar L'ni daha zeki olduğunu Razz Razz
selin<3death note

selin<3death note

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeSalı Haz. 29, 2010 10:13 pm

lightçı olsamda L demek zorundayım
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 6:34 pm

başta karar vermekte zorlandım çünkü kira da animenin başında sadece suçluları öldürüyordu.. Yani bir anlamda adaleti sağlıyordu. ama animenin sonuna doğru kimliğinin deşifre olmasını engellemek için isteiği herkesi öldürmeye başladı.. Bu yüzden L : L'nin ne kadar adaletli olduğunu herkes biliyor zaten Razz
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 5:05 pm

Vayyy Very Happy
L
Admin
Admin
L

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeCuma Şub. 12, 2010 4:10 pm

Şöyle bir düşünürsem Light'ın dediği gibi bu dünya çürümekte olan bir pislik.Defter benim elimde olsaydı kesinlikle ben de aynı şeyleri yapardım.Evet yanlış olduğunu kabul ediyorum fakat kimseyi kandırmaya gerek yok.Yapardım Very Happy Kira tartışılır,fakat L'nin adalet olmadığını kimse söyleyemez.Tabi ki L.Bu arada defter şu an elime geçmiş olsa yıllardır ölümü hakettiği halde idam edilemeyen,göz altında olmasına rağmen paşalar gibi yaşayan,hala yüzlerce masum kişinin ölmesine,binlerce hatta belki minyonlarca insanın yakınlarını kaybetmesine neden olan kişinin adını yazardım.Üstelik ölüm detaylarına ''koltuğunda otururken birden tüm vücuduna felç indi,tavandan sızan su damlaları bir bir başına düşerken,acılı ve zor bir şekilde kafası delinerek öldü yazardım''.Belki de bu bile hafif kalırdı onun için Very Happy
Yamuk Prenses

Yamuk Prenses

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 4:22 pm

katılıyorum Wink
zaten adalet yerine geldiği için suçlular hapisteydi .. (:
http://animanga.yetkinforum.net/forum.htm
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 4:20 pm

Ben Light çıyım ama L adaletli birisini öldürmek adalet olarak sayılmaz Very Happy
Yamuk Prenses

Yamuk Prenses

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 4:19 pm

Bu sitede L cilerin fazla olmasından kaynaklanan bir durum bence ..
Light tarafından düşünürsek ..
Suç oranının azalmasından yola çıkarak Light çılar onu savunabilirdi ama gördüğüm kadarıyla herkes L fanı Very Happy
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 4:17 pm

Bu anket bence gereksiz Very Happy hepimiz biliyoruz tabiki L Very Happy Kira kötüydü ve kötülerin adaletimi olur Very Happy
black_star

black_star

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 2:52 pm

Tabiki L Very Happy
DEATHNOTE_L
Admin
Admin
DEATHNOTE_L

MesajKonu: Geri: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 1:22 pm

Kira sadece suçluları öldürmüyordu. İlerleyen bölümlerde artık masum insanlarıda öldürüyordu. Bu yüzden Kira asla adalet olamaz, oyum tabikide L'ye...
Yamuk Prenses

Yamuk Prenses

MesajKonu: Sizce L mi adalet yoksa Light mı   Sizce L mi adalet yoksa Light mı Icon_minitimeCuma Şub. 05, 2010 12:27 pm

L diyorum ben.
Çünkü,Kira suçluları öldürüyordu sadece ama sonuçta adalet demek ölüm demek değildir.Zaten adalet yerine getirildiği için suçlular hapisteydi.
Ben böyle düşünüyorum.Sizden de düşüncelerinizi alabilir miyim? Smile

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» kirayı nearmı mello mu yoksa L mi öldürdü
» sizce en iyi rapci kim??
» en iyi muzik grubu sizce hangisidir?
» Sizce en iyi konu dışı kullanıcısı kim?
» L'i öldüren hata neydi sizce