Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Zelda oyunları

3 posters
YazarMesaj
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

Zelda oyunları Empty
MesajKonu: Zelda oyunları   Zelda oyunları Icon_minitimeSalı Kas. 10, 2009 10:02 am

Zelda tüm oyun konsollrında bulunan muhteşem bir oyundur ( ataride bile var xD ) Link in zelda yı kurtarmak amacında gittiği yolda karşılaştığı engelleri geçerek en sonunda zeldayı kurtarmasıyla ilgili bir oyundur söyleyebileceklerim bu kadar =)
TurkishRAP

TurkishRAP

Zelda oyunları Empty
MesajKonu: Geri: Zelda oyunları   Zelda oyunları Icon_minitimeÇarş. Kas. 25, 2009 2:12 pm

aynen katılıyorum Very Happy
LightKaan

LightKaan

Zelda oyunları Empty
MesajKonu: Geri: Zelda oyunları   Zelda oyunları Icon_minitimeÇarş. Ara. 02, 2009 9:11 am

Bende Biraz Ekleyeyim Link Zelda'yı Kurtarırken Karşına Çıkan Engeller 4 Elementtir Ve Bunlar Ateş,Su,Hava Ve Topraktır.Bu Temple Olarak Adlandırılan Bölümleri Geçerek Elementin Bossuna Ulaşırsınız.
Bossu Kestikten Sonrada Size O Elementin Simgesini Verir Ve O Simgeyi Silahınıza Ekleyebilirsiniz. Bendende Bukadar:D
TurkishRAP

TurkishRAP

Zelda oyunları Empty
MesajKonu: Geri: Zelda oyunları   Zelda oyunları Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 10:13 am

gusel bir oyun
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

Zelda oyunları Empty
MesajKonu: Geri: Zelda oyunları   Zelda oyunları Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 1:12 pm

Ben twilight princess, minish cap ve phantom hourglassı oynadım minish cap en az 6 kere twilight princess 4 kere phantom hourglass ı 2 kere bitirdim sprit tracks ı bulsam alacağım ama yok Cool

Zelda oyunları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» forum oyunları
» Açlık Oyunları (Suzanne Collins)
» Zelda dan en sevdiğin karakter?
» En Sevdiğiniz Zelda Oyunu