Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir?

+3
Yamuk Prenses
LightKaan
Nightmare
7 posters

Piyano
Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Vote_lcap63%Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Vote_rcap
 63% [ 5 ]
Gitar
Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Vote_lcap25%Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Keman
Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Vote_lcap0%Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Org
Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Vote_lcap0%Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Flüt
Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Vote_lcap12%Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Bağlama
 0% [ 0 ]
Ney
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 8

YazarMesaj
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Empty
MesajKonu: Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir?   Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 1:00 am

benimki piyano

En son Nightmare tarafından Perş. Şub. 18, 2010 11:27 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
LightKaan

LightKaan

MesajKonu: Geri: Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir?   Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 12:44 pm

Benim kide Piyano konserlerde çok güzel sesi çıkıyor yhaaa
Yamuk Prenses

Yamuk Prenses

MesajKonu: Geri: Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir?   Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 5:48 am

Piyano,gitar,keman Very Happy
ama piyanoya verdim bende Very Happy
http://animanga.yetkinforum.net/forum.htm
L
Admin
Admin
L

MesajKonu: Geri: Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir?   Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 3:24 pm

Flüt.İlkokulda kullandığımız helvacıoğlu blok flütlerden değil tabi Very Happy
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

MesajKonu: Geri: Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir?   Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Icon_minitimeSalı Şub. 16, 2010 1:15 am

xD bn hala çalıom Saria's Song fln xD Skilletin Comatose un veya Collide in başındaki keman süper yha!
7yedi
Admin
Admin
7yedi

MesajKonu: Geri: Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir?   Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 11:35 am

Nightmare demiş ki:
xD bn hala çalıom Saria's Song fln xD Skilletin Comatose un veya Collide in başındaki keman süper yha!

ben piyano diyorum aynen comatese şarkısındaki keman girşi güzel nakarat daha süper Very Happy
https://deathnote.editboard.com
Laurana

Laurana

MesajKonu: Geri: Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir?   Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Icon_minitimeÇarş. Şub. 17, 2010 8:34 pm

piyano, gitar, flüt ve ney.. bunların hepsi beni çook etkiler.. karar veremediğim için oy da veremedim..
PS: abi orda neyh yazmışsın, düzeltiver
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir?   Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Icon_minitimeCuma Ağus. 06, 2010 9:30 pm

guitarr!!
selin<3death note

selin<3death note

MesajKonu: Geri: Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir?   Sizi en çok etkileyen enstrüman nedir? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 07, 2010 10:20 am

piyano diyorum(zaten 5 yaşımdan beri piyano çalıyorum ama gitar da öğrenicem çalmak istediğim parçalar var)

1 sayfadaki 1 sayfası