Death Note Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Death Note Türkiye

Death Note Türkiye

AnasayfaAnasayfa  Death NoteDeath Note  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız?

4 posters

Hangisi kutsaldır?
Annelik
Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Vote_lcap33%Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Babalık
Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Vote_lcap0%Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bebek
Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Vote_lcap0%Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
İhtiyarlık
 0% [ 0 ]
Aşk
Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Vote_lcap33%Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Vote_rcap
 33% [ 1 ]
Müzik
 33% [ 1 ]
Fikrim yok / Bilmiyorum
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 3

YazarMesaj
Nightmare
moderatör
moderatör
Nightmare

Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Empty
MesajKonu: Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız?   Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Icon_minitimePaz Ara. 06, 2009 12:48 am

oylar gelsin bakalım
LightKaan

LightKaan

MesajKonu: Geri: Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız?   Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 12:46 pm

Evt ben Müziğe verdim
Yamuk Prenses

Yamuk Prenses

MesajKonu: Geri: Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız?   Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 5:47 am

Kutsal ..yani dini bir değeri olan ..
Cennet annelerin ayakları altındadır gibi bir söz hatırlıyorum ..
Bu yüzden Annelik kutsaldır diyorum .
http://animanga.yetkinforum.net/forum.htm
L
Admin
Admin
L

MesajKonu: Geri: Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız?   Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız? Icon_minitimeÇarş. Şub. 10, 2010 3:27 pm

Annelik ve Babalığa aynı anda oy kullanamadığım için seçim yapmadım.Kutsal kelimesiyle aram zaten pek yoktur,daha değerli olarak annelik ve babalık diyebilirim.

Hangisinin kutsal olduğuna inanırsınız?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» L'nin akrabalarından herhangi birisi olsaydı hangisinin olmasını isterdiniz? :D